Oferujemy profesjonalną pomoc

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacja wodno-kanalizacyjna, powinna zapewniać domownikom komfort użytkowania każdego dnia. Prawidłowo wykonana jest przede wszystkim wydajna, nie hałasuje, nie zatyka się, a także nie wydzielają się z niej nieprzyjemne zapachy. Jednakże często ulega awariom takim jak zatory, zatkania, niedrożność kanalizacji. Zwykle ich przyczynami jest spłukiwanie resztek po jedzeniu czy wrzucanie przedmiotów, które nie powinny w niej znaleźć się, np. farby, kleje po remoncie. Poza tym nierzadko powodem jest źle wykonana lub przestarzała instalacja.

Awaria?

W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej, należy jak najszybciej skontaktować się z fachowcami i podjąć działania. Zapraszamy do kontaktu z firmą Aqwedukt oferującą kompleksowe usługi hydrauliczne w Szczecinie. Udrażnianie rur i usuwanie przecieków, to nasza specjalność. Szybko i sprawnie przywracamy możliwość korzystania z instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Usuwanie przecieków

Usuwanie przecieków w Szczecinie realizujemy sprawnie, dzięki posiadaniu specjalistycznego sprzętu. Kamera z lokalizatorem pomaga nam zdiagnozować wycieki nawet w trudnodostępnych miejscach. Analizujemy pomiary dokonane w pomieszczeniu, aby zlokalizować przecieki. Do ich usuwania stosuje się również wodorowy detektor gazów opierający się na analizie właściwości fizycznych gazów, które są używane do detekcji oraz lokalizacji nieszczelności. Jednym ze sposobów jest również metoda akustycznego lokalizowania wycieków, korzystająca z szumu generowanego przez wodę.

Udrażnianie rur

Udrażnianie rur odbywa się przy zastosowaniu metody hydrodynamicznej, która polega na użyciu wody pod odpowiednim ciśnieniem, zwykle stosowana jest w pracach na zewnątrz. Drugim sposobem jest metoda elektromechaniczna wykorzystywana w instalacjach wewnętrznych (np. udrażnianie odpływów od wanien, toalet), jak i w instalacjach zewnętrznych. Polega na zastosowaniu maszyny i spiral. W zależności od sytuacji używa się różnego rodzaju końcówek, dzięki którym szybko i długotrwale udrażnia się rury.

Przeglądy instalacji wodno-kanalizacyjnej

Bardzo ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz szybkie reagowanie na ewentualne usterki. Dzięki temu można zminimalizować konieczność udrażniania rur, usuwania przecieków i innych niedoskonałości, które wymagają usługi hydraulicznej oraz obniżyć koszty napraw.

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w zakresie usług hydraulicznych, udrażniania rur, usuwania przecieków na terenie Szczecina, zgłoś się do nas. Nasi fachowcy – hydraulicy, z przyjemnością pomogą.

Posiadamy uprawnienia gazowe