Oferujemy profesjonalną pomoc

Udrażnianie rur Szczecin

Udrażnianie rur Szczecin

Udrażnianie rur Szczecin

Udrażnianie rur kanalizacyjnych w Szczecinie i okolicach to fachowe usługi bazujące na nowoczesnych metodach. Przepychamy wszelkiego rodzaju instalacje zewnętrzne i wewnętrzne, w tym toalety, umywalki, prysznice, szamba czy studzienki. Nasza interwencja zlikwiduje zator w odpływie i nieprzyjemny zapach. Natychmiast reagujemy na zgłoszenia awarii i wykonujemy prace konserwatorskie, by zapewnić Twoim instalacjom maksymalną żywotność. Sprawdź, jakie usługi oferujemy, na jakiej podstawie je wyceniamy i dlaczego warto z nich skorzystać.

 

udrażnianie kanalizacji

 

Co wchodzi w zakres usługi udrażniania rur w naszej firmie?

Aqwedukt oferuje wykonanie precyzyjnych prac w zakresie przepychania i czyszczenia instalacji wodno-kanalizacyjnej. W skład naszej  oferty wchodzą następujące usługi:

 • przepychanie i czyszczenie odpływu zlewu lub umywalki,
 • udrażnianie kanalizacji pod toaletą,
 • udrażnianie odpływu wanny i brodzika,
 • czyszczenie wywiewek,
 • przepychanie odpływów liniowych i kratek podłogowych pod prysznicem,
 • udrażnianie instalacji zewnętrznych – kanalizacji ogrodowej, działkowej i ulicznej, w tym szamb, ścieków, studzienek, wpustów ulicznych,
 • inspekcja z użyciem kamery wizyjnej, pozwalającej wykryć uszkodzenia i nieszczelności,
 • usuwanie korzeni niszczących i zapychających instalacje,
 • pomoc 24/7 dostępna w awaryjnych sytuacjach.

Dla kogo są nasze usługi?

Nasze usługi kanalizacyjne świadczymy zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Korzystają z nich właściciele mieszkań i posiadłości prywatnych oraz wynajmujący je lokatorzy. Ponadto na naszą pomoc mogą liczyć wszelkie instytucje publiczne, wielkie zakłady produkcyjne oraz małe i średnie firmy.

Zapewniamy najwyższy poziom usług hydraulicznych na terenie całego Szczecina i jego okolic. W razie potrzeby dojeżdżamy również do innych miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Udrażnianie rur Szczecin i okolice – zapraszamy do kontaktu!

Co może świadczyć o tym, że rury są niedrożne?

Nie warto czekać z udrażnianiem rur do ostatniej chwili. Jeśli Twoja instalacja wykazuje któreś z poniższych oznak niedrożności, lepiej zajmij się tym już teraz. Oto kilka najczęstszych objawów zatkanych rur:

 • woda odpływająca z jednej komory zlewu, wypływa drugą;
 • poziom wody w toalecie niebezpiecznie podnosi się podczas jej spuszczania;
 • dźwięk bulgotania podczas spuszczania wody w toalecie lub wypuszczania jej przez odpływ;
 • zbyt wolne tempo wypływania wody z umywalki lub toalety;
 • przykry zapach wydobywający się z instalacji;
 • zalania łazienek i pomieszczeń poniżej lokalu;
 • przeciekające rury lub syfony.

Czy wiesz, dlaczego Twoja kanalizacja się zapycha?

Zapychanie się rur to częsty problem, który może zdarzyć się nawet przy prawidłowej eksploatacji instalacji. Z czasem na ich wewnętrznych ścianach gromadzą się nieczystości wynikające z codziennego użytkowania kanalizacji. Częstym powodem takich problemów jest tłuszcz kuchenny, który trudno jest na co dzień usunąć całkowicie.

Czasem jednak zatory tworzą się w wyniku niedbałości domowników wrzucających do odpływów zbyt duże ilości odpadów. Wówczas światło rury może zostać zwężone lub całkowicie zatkane. Inne przyczyny niedrożnych instalacji to między innymi ich wadliwa budowa oraz słabej jakości części.

Najnowocześniejsze metody stosowane w Aqwedukt

W Aqwedukt do każdej awarii i konserwacji podchodzimy indywidualnie. Po dokonaniu niezbędnej diagnostyki, dobieramy nowoczesne metody dostosowane do rodzaju problemu i miejsca jego wystąpienia. Korzystamy ze sprawdzonych, efektywnych i maksymalnie bezpiecznych metod udrażniania rur za pomocą spirali lub pompy ciśnieniowej.

Metoda hydrodynamiczna – ciśnieniowe czyszczenie rur

Jeśli Twój problem to zapchana instalacja zewnętrzna, konieczne będzie jej przeczyszczenie metodą hydrodynamiczną. W tym celu stosujemy nowoczesną maszynę WUKO, której pompa wtłacza wodę do zapchanej rury. Czyszczenie odbywa się wówczas poprzez rozdrabnianie i przepychanie kanalizacji strumieniem wody o wysokim ciśnieniu. Metoda ta znajduje zastosowanie przy niezbyt skomplikowanych instalacjach, w tym odprowadzających nieczystości do szamba.

Metoda elektromechaniczna – udrażnianie rur spiralą

Spirala mechaniczna do rur to narzędzie, którym udrażniamy instalacje wewnętrzne. Stosując tę metodę, oczyścimy dla Ciebie piony kanalizacyjne zarówno z zanieczyszczeń organicznych, jak i nieorganicznych. Pozbędziemy się zatorów spowodowanych przez włosy, drobiny żywności czy materiały budowlane takie jak resztki zaprawy. Spirala do przepychania rur stopniowo rozdrobni utworzony przez zanieczyszczenia czop i skutecznie oczyści Twoją kanalizację.

Udrażnianie rur Szczecin – ile kosztuje usługa udrażniania rur kanalizacyjnych?

Ceny udrażniania rur kanalizacyjnych mogą rozciągać się w granicach od 100 do kilkuset złotych. Wyceny naszych usług dokonujemy zawsze indywidualnie w oparciu o kilka czynników. Do najważniejszych z nich należą:

 • wielkość awarii i zakres koniecznych do wykonania prac,
 • lokalizacja – odległość w kilometrach od naszej siedziby w Szczecinie,
 • rodzaj stosowanej metody udrażniania,
 • konieczność zakupu dodatkowego sprzętu czy wymiennych elementów kanalizacji.

Cenę naszych usług w konkretnym przypadku uzgadniamy z Tobą przed przystąpieniem do pracy. Dzięki temu masz pewność, że liczymy się z Tobą i Twoim budżetem i uczciwie podchodzimy do naszej współpracy.

Dlaczego warto zaufać specjaliście z Aqwedukt?

Domowe i firmowe instalacje nie mają prawa straszyć odrażającym zapachem czy grozić wybiciem nieczystości. Aby się przed tym uchronić, najlepiej zainwestować w profesjonalne udrażnianie i pielęgnację Twojej kanalizacji. Nasza firma fachowo i skutecznie przeczyści wszelkie instalacje, w tym umywalki, brodziki prysznicowe, szamba, studzienki czy toalety. Korzystając z naszych usług, zyskujesz:

 • całkowicie wyczyszczone i odświeżone rury, bez względu na rodzaj zanieczyszczenia tworzącego zator,
 • wydłużoną żywotność swoich instalacji przy regularnej ich konserwacji,
 • inspekcję stanu Twoich rur za pomocą nowoczesnej technologii wizyjnej,
 • gwarancję ostrożności – dbamy o to, by nie zniszczyć Twojej kuchni czy łazienki, dlatego w miarę potrzeb i możliwości demontujemy muszle klozetowe i umywalki,
 • najwyższą skuteczność udrażniania, jaką zapewniają nowoczesne, wyspecjalizowane narzędzia i technologie,
 • pewność, że korzystamy z metod maksymalnie bezpiecznych dla środowiska,
 • spokój i pewność, że posprzątamy po wykonanej pracy,
 • możliwość negocjacji ceny naszych usług,
 • profesjonalną, uprzejmą obsługę.

Pamiętaj, że czyszczenie rur na własną rękę może przynieść więcej szkody niż pożytku. Nieprawidłowe udrażnianie może spowodować zniszczenia instalacji i konieczność wymiany ich części.

Pozbądź się problemu – zadzwoń do fachowców, którzy skutecznie udrożnią Twoją kanalizację

Przeciekające rury, bulgocząca woda w odpływie czy nieprzyjemny zapach? Zajmiemy się tym sprawnie, profesjonalnie i w rozsądnej cenie. Odetkamy zapchane instalacje, byś mógł znów czuć się u siebie jak w domu. Zadzwoń do nas, a przyjedziemy do Ciebie, by usunąć problem i profesjonalnie zadbać o Twoją kanalizację.

Posiadamy uprawnienia gazowe

Junkers
Valliant